BIP Białostocki Teatr Lalek

Dane teleadresowe

BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK
ul. Kalinowskiego 1
15-875 Białystok

www.btl.bialystok.pl
teatr@btl.bialystok.pl

dyrektor naczelny i artystyczny (Jacek Malinowski)
tel: 85 742 50 31
e-mail: dyrektor@btl.bialystok.pl

specjalista ds. organizacyjno-marketingowych (Julita Stepaniuk)
tel. 85 742 50 31 w. 128
e-mail: jstepaniuk@btl.bialystok.pl

sekretariat (Irena Doroszkiewicz)
tel. 85 742 50 31 w. 127
tel/fax: +48 85 742 86 31
e-mail: sekretariat@btl.bialystok.pl

centrala - tel. 85 742 50 31

 

księgowość i kadry

główna księgowa (Ewelina Kaczanowska)
tel. 85 742 50 31 w. 141
e-mail: ekaczanowska@btl.bialystok.pl

księgowość
tel. 85 742 50 31 w. 143, 136
e-mail: finanse@btl.bialystok.pl

kadry (Agnieszka Grycuk)
tel. 85 742 50 31 w. 122
e-mail: kadry@btl.bialystok.pl , agrycuk@btl.bialystok.pl

 

konsultanci

literacki, serwis WWW (Adam Dzierma)
tel. 85 742 50 31 w. 118
e-mail: teatr@btl.bialystok.pl

muzyczny (Krzysztof Dzierma)
e-mail: kdzierma@btl.bialystok.pl

dramaturg (Marta Guśniowska)
e-mail: mgusniowska@btl.bialystok.pl

 

kierownik zespołu aktorskiego (Karolina Kumpiałowska)
tel. 85 742 50 31 w. 121
e-mail: kkumpialowska@btl.bialystok.pl

kierownik techniczny (Magdalena Malinowska)
tel. 85 742 50 31 w. 146
e-mail: mmalinowska@btl.bialystok.pl

pracownie plastyczne (Małgorzata Koniczek)
tel. 85 742 50 31 w. 117
e-mail: pracownia@btl.bialystok.pl

kierownik administracyjno-gospodarczy (Sławomir Garustowicz)
tel. 85 742 50 31 w. 129
e-mail: sgarustowicz@btl.bialystok.pl

Dział Upowszechniania Teatru (Irena Budrowska)
tel. 85 742 50 31 w. 112, 115, 134
e-mail: organizacja@btl.bialystok.pl